שופרות לחתונה

השאירו פרטים ונחזור אליכם...

מחפשים אטרקציות לאירוע שלכם במחיר משתלם במיוחד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו עכשיו: 072-3290-653

חתונה היא אירוע מרגש מאוד לא רק לבני הזוג הבאים בברית הנישואים אלא גם כמובן למשפחה, לחברים ולשאר האורחים באירוע. באמצעות שופרות לחתונה נכנס הזוג לחופה כדת משה. האווירה, וההתרגשות גוברים על הכל בטקס החופה בה החתן שובר את הכוס ושם טבעת לאהובתו.

למה כדאי לכם שופרות לחתונה בטקס החתונה שלכם?

אם אתם מתחתנים במרכז אתם חייבים בחתונה שלכם שופרות לחתונה במרכז. עם שופרות לחתונה תקבלו אווירה קסומה וקדושה שלא נתקלתם בה שנים. הסיטואציה בה קול השופרות מצמרר אותנו וגורם לנו להיזכר בתרועת השופר בתחילת השנה החדשה, בראש השנה. כך עוטפת את הזוג ביום החשוב בחייהם קדושה הודות לתרועת השופר.

עם אטרקציית שופרות לחתונה תקבלו שופרות במחירים הוגנים ונוחים לכל כיסחייגו כעת: 077-8043-653

מתופפים ושופרות בכניסה לחופה

למי מתאים שופרות לחתונה?

הזמנת שופרות לחתונה מתאים לחתונות דתיות ולחתונות חילוניות כאחד. תרועת השופר גורמת לקדושה בין בני הזוג שבאים בברית הנישואים ומתחתנים. השופר מסמל את אחדות ברית הנישואים. והטבעת מסמלת את מעגל החיים בין בני הזוג. שבירת הכוס המתבקשת שהיא חלק מטקס הנישואין מסמלת את הרגע שבו החתן הופך מאדם רווק לאדם נשוי. שופרות לחתונה באירועים מוסיפות רבות לאווירה הקסומה בטקס הנישואים בין החתן לכלה, וזה ממש לא משנה אם הזוג חילוני או דתי, בשני סוגי הטקסים פשוט מרגישים באוויר את קדושת מעמד הנישואים, הודות לשופרות.

מה היתרונות של שופרות לחתונה?

עם שופרות לחתונה טקס החתונה שלנו משתדרג לחלוטין בכמה רמות. באמצעות שופרות בטקס החתונה ניתן להרגיש חיבור בין החתן והכלה ובין הזוג לאלוהים. השופרות גורמות לטקס החופה להיות רשמי יותר ומעורר התרגשות רבה לאורחים. תקיעת השופרות בטקס החופה מרגשת עד מאוד, וכן מהווה שמחה לזוג שמתחתן וכמובן לשאר האורחים באירוע.

הודות ליתרונות אלה טקס החתונה הופך לטקס משמעותי יותר הן לבני הזוג הנישאים והן לשאר המוזמנים. בכל תקיעת שופר ישנה התגרשות באוויר מהולה בשמחה ובחששות מפני העתיד הלא נודע. את השופרות לאירועים, תוכלו להזמין הן לחתונות דתיות והן לחתונות חילוניות וכמובן באירועים לשומרי מסורת.

מומלץ מאוד לשלב שופרות לחתונה ביחד עם צוות מתופפים מקצועי לאירועים, המתופפים מוסיפים הרבה שמחה וקצב לאירוע, גם בזמן החופה, בכניסה של הזוג לאולם וכמובן ברחבת הריקודים, בהשתתפות ושילוב האורחים והזוג הצעיר בנגינה על התוף.

מוזמנים לחייג אלינו למספר: 077-8043-653 להזמנת שופרות ולשריין את תאריך החתונה שלכם.
*מומלץ לא לחכות לרגע האחרון.

5/5 - (2 votes)

אטרקציות נוספות

תוכן עניינים

רוצים שנחזור אליכם?

המלצות

כתבות אחרונות באתר