השכרת פופים

השאירו פרטים ונחזור אליכם...

מחפשים אטרקציות לאירוע שלכם במחיר משתלם במיוחד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו עכשיו: 072-3290-653

השכרת פופים וכריות לאירועי חברה או מסיבת רווקות, וכן אירועים שמתקיימים תחת כיפת השמיים או סתם להנאה, הם חובה. במקומות כאלו אין מקום מוגדר לישיבה והאורחים מותשים, בני נוער בעיקר בערבי חברה לא אוהבים לשבת על כיסאות רגילים, אלא מעדיפים לשבת על מקום נח יותר או על הרצפה בפופים. הפתרון המושלם בשבילכם, להשכיר פופים בשלל סגנונות וצבעים, שיתאימו לאירועים האלו. בחברת סמפל מציעים השכרת פופים מהיום להיום ובהתאמה אישית לכל אירוע. אנו עובדים עם מגוון חברות שמשכירות פופים, וניתן לבדוק את ההתאמה אצלנו לפני שמשכירים. במיוחד אנו משכירים פופים במחירים זולים לערבי גיבוש ולהנאה.

לאיזה אירועים משכירים פופים ופינות ישיבה

ניתן להשכיר פינות ישיבה ופופים לכל סוגי האירועים

  • אירוע גדול כמו חתונה –  ניתן במתחם נפרד לשכור פינות ישיבה נוחות ומרופדות, וכן פופים לבני הנוער מתחם זה יצור עבור האירוע רוגע ושלווה ויתרום לאורחים הצעירים שרוקדים עד השעות הקטנות של הלילה לנוח במקום רגוע עם אוירה מתאימה, ולחזור בכוחות מחודשים לרחבת הריקודים.
  • מסיבת רווקות ואירועי חברה – אם אתם מקיימים מסיבת רווקות שמתקיימת בחוץ תחת כיפת השמיים, ואתם לא רוצים שהאורחים שלכם ישבו על הארץ או על מחצלות השכרת פופים ופינות ישיבה הם הפתרון המושלם לאירועי חוץ.
  • אירועים המתקיימים בים – אם בחרתם לקיים אירוע בחוץ בים חברת סמפל עומדת לשירותכם עם מגוון של פינות ישיבה להשכרה בים וכן השכרת צלייה לאירועים מושלמים.

בנוסף החברה עוסקת בהשכרת ריהוט למסיבה כמו מסיבת רווקות והשכרת ריהוט אלטרנטיבי לאירועים. ישנם אירועים שאין צורך בהם בריהוט סטנדרטי כמו מסיבת רווקות או אירוע יום הולדת לילד או אפילו מתחם באירועים גדולים כמו חתונה וניתן להשכיר ריהוט שונה ואחר ויכול להשרות אוירה צעירה ונעימה. באירוע הריהוט כולל פינות ישיבה וסוגי רבים של פופים התפורים וממולאים במילוי נעים. כמו כן החברה משכירה פינות זולה להשכרה בזול לאירועים של בני נוער המחפשים אופציה אחרת של ישיבה. ריהוט זה גם קל לסחיבה וניתן לסחוב אותו אפילו במכונית למקום האירוע. דבר היכול לחסוך זמן רב בחיפוש ריהוט מתאים לאירוע. בהשכרת הפופים שלנו יש מספר יתרונות גם מקום נוח לישיבה וגם זול וקל לסחיבה.

כמה זה עולה לנו?

השכרת פופים לאירועים מחיר משתנה לפי סוג הפופים וכמות הפופים הרצויה. ניתן להשכיר פופים החל מ 40 שקלים ופינות זולה החל מ20 שקלים להנאה מושלמת.

4/5 - (3 votes)

אטרקציות נוספות

תוכן עניינים

רוצים שנחזור אליכם?

המלצות

כתבות אחרונות באתר