קוסם לאירועים

השאירו פרטים ונחזור אליכם...

מחפשים אטרקציות לאירוע שלכם במחיר משתלם במיוחד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו עכשיו: 072-3290-653

אחת האטרקציות לאירועים שתמיד תלהיב מבוגרים וילדים, היא קוסם. ניתן לשלב קוסם בכל אירוע, וכמעט לכל גיל ניתן להזמין קוסם לאירועים לילדים כמו בר מצווה, בת מצווה, בריתה, ברית ויום הולדת. ניתן להזמין גם קוסם לאירועים גדולים ומושקעים למבוגרים כמו חתונה, אירוסין וערבי חברה. חברת סמפל מציעה לכם מגוון הפעלות לימי הולדת קוסם ליום הולדת, ואטרקציות לחתונה הכוללת בין השאר אמן חושים, שירתק את הקהל בעיקר את המבוגרים שבהם.

√ קוסם לאירועים מחיר משתלם עבורכם!
√ קוסם מפורסם בעל שם עולמי
√ קוסם לכל סוגי האירועים: ימי הולדת, בר/ת מצוות, בריתות ועוד..
√ עובדים בכל רחבי הארץ: מצפון ועד דרום
√ מופע קסמים לילדים עוצר נשימה

קוסם לאירועים

קוסם לילדים ומבוגרים

קוסם זה, המכונה גם אמן חושים היא אטרקציה היכולה להשתלב בכל אירוע. בחברת סמפל אטרקציות דואגים עבורכם לקוסם מפורסם אמן חושים, וגם קוסם משתמשים לרתק את הקהל על ידי טלפתיה ותנועות ידיים מהירות בסמפל ידאגו לך לקוסם למבוגרים, שירתק את הקהל לאורך כל המופיע, ילהיב אותו ויפתיע אותם כאחד. הם דואגים להזמנת האומן המתאים ביותר לקהל שלכם. בחירת התכנית נעשית אתכם ועם האומן בצורה אישית כדי שתתאים לסגנון הקהל בצורה כזו אשר תוכלו להבטיח כי האירוע שלכם יהיה בלתי נשכח. ניתן להזמין אמן חושים לאירועי חברה, וכן לאירועים כמו חתונה כחלק מההפעלה.

קוסם לאירוע של ילדים

אחת החוויות והאטרקציות ביום הולדת היא קוסם. הקוסם היא אטרקציה מיוחדת היכולה לרתק את הילדים למשך שעות או לרוב המסיבה. הקוסם יכול להשתמש בתעלולים שונים בשיתוף הקהל חשוב לפני להתאים את התוכנית עם הילד החוגג את היום הולדת שהיא מתאים לרצונו ולחבריו.

קיימים רעיונות רבים ליום הולדת ניתן לחגוג ימי הולדת בנושאים שונים כמו ימי הולדת אבירים לחפש את כל הילדים לאבירים ולהפעיל הפעלות המתאימות לעניין הזה. למשל יום הולדת בנושא קרקס וקסמים ניתן להזמין קוסם שיפעיל את הילדים ליום הולדת צבעוני ניתן להזמין ליצן צבעוני, ועוד עוד. אטרקציה שתוכל להלהיב את הילדים היא ליצן בלונים. ניתן להזמין בלונים ממגוון צורות וצבעים כן כקישוט לאולם או לבית והן כמתנה לכל ילד. הבלונים גורמים לאווירה עליזה ושמחה ואף מוסיפים צבעוניות למסיבה כמו כן ניתן לשכור אמן בלונים אשר יוכל ליצור בעבור כל ילד צורות מבלונים ממגוון הצבעים והבלונים הקיימים ברשותו, וכך הוא ילד חוזר עם מזכרת מקורית מאד לביתו.

ציוד קסמים


קוסם לאירועים – כמה זה עולה לנו?

אמן טלפתיה לאירוע יעלה 1500-2000 שקלים קוסם לאירועים יעלה בין 1000-2000 שקלים. אם אתם רוצים לחגוג יום הולדת לידכם ורוצים להזמין קוסם לא יקר חברת סמפל תסייע לכם לבחור קוסם ליום הולדת בזול.

4.5/5 - (2 votes)

אטרקציות נוספות

תוכן עניינים

רוצים שנחזור אליכם?

המלצות

כתבות אחרונות באתר