קריוקי לאירועים

השאירו פרטים ונחזור אליכם...

מחפשים אטרקציות לאירוע שלכם במחיר משתלם במיוחד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו עכשיו: 072-3290-653

אחת האטרקציות שהתחילה להתחבב על מארגני האירועים היא אטרקציית הקריוקי. אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח, ליצור אוירה מקפיצה ושמחה באירוע, האטרקציה הזו היא בשבילכם. מקור המילה קריוקי היא בשפה היפנית שפרושה הוא תזמורת ריקה. בקריוקי שומעים רק את המוזיקה ותפקיד המבצע עובר לקהל או לאנשים המזומנים כל אחד בתורו לשיר באמצעות רמקול. אטרקציה זו מתאימה לאירועים קטנים כמו בר מצווה או בת מצווה לערבי חברה בעבודה או בחיק המשפחה וסתם לאווירה נעימה בבית. היתרון בקריוקי הוא שאין צורך להזמין זמר מפורסם בשביל שתהיה מוזיקה או תקליטן, אלא כל אחד יכול לשיר, ואינו צריך להיות זמר בשביל כך. חברת סמפל מציגה ערכת קריוקי יוקרתיות שיש בתחום היא כוללת מגוון סגנונות של שירים החל מהשירים הנהוגים כיום ועד למוזיקה לועזית ולשירי ארץ ישראל הישנה. הערכה מכילה מסך ומקרן שעליו מוקרנות כל מילות השירים בצבע או בכדור קופץ כך שגם אדם שאינו מכיר היטב את מילות השיר יוכל להשתתף.

– הפעלת קריוקי לכל סוגי האירועים במחירי מבצע מיוחדים
– מפעיל קריוקי בזול שמתאים לילדים או למבוגרים בכל רחבי הארץ
מפעיל קריוקי מורשה! אל תעבדו מחוץ לחוק ותנסו לחסוך כמה שקלים

אירועים שלהם מתאים קריוקי

קריוקי מתאים לכל אירוע החל מחתונה בר מצווה בר מצווה וערבי חברה. ניתן להזמין מפעיל קריוקי או תקליטן שידאג לתפעל את המכשור, ולנהל ערב קריוקי מושלם. חשיבות המפעיל הינה קריטית להצלחת הערב, משום שבעל האירוע אינו צריך להתעסק עם התפעול המסובך של המכשיר ואינו צריך לנהל את האירוע.

קריוקי לאירועים עם מפעיל מורשה

מפעיל קריוקי – התאמת הקריוקי לאירוע

בחברת סמפל אחראים לתכנון והפעלת קריוקי מקצועי לאירועים ,אנו דואגים למפעיל קריוקי לאירועים בעל ניסיון ובעל המכשור הנכון. אנו דואגים להפעלת קריוקי בהתאם לסוג האירוע באירועים כמו בת מצווה או בר מצווה ויום הולדת אנו דואגים לשירים  המתאימים לילדים כי אנו מאמינים כי ילדים אוהבים לשיר את השירים שהם מכירים יש מגוון רחב של שירים מתוך פסטיגלים, ערוץ הילדים , ויו טיוב. בנוסף אנו דואגים למסיבת קריוקי מושלמת עם משחקים והפעלות כמו הכוכב הבא – כמו התחרות בטלוויזיה עם תחפושות של הזמרים המשתתפים כמו אביב גפן סטטיק ובנאל למשל כמו תוכנית דה וויס- כיסאות מסתובבים בנוסף אנו מחלקים פרסים ומתנות למשתתפים, ודואגים לכך שבעל האירוע יהיה הכוכב הראשי במסיבה. ברשותנו מאות סוגי יצירות המתאימות לשלל  סגנונות מקרן, מסך, ורמקול מהטובים בארץ ורישיון הפעלת היצירות כחוק.

כמה זה עולה לנו?

קריוקי לאירועים מחיר שונה לפי סוגי האירועים ומשך הפעילות ניתן למצוא ערב קריוקי במחיר 599 שקלים ועד מחיר של 1500 ש"ח עבור ערבי קריוקי גדולים יותר, על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת יותר כדאי להתקשר אלינו לקבלת מחיר בטלפון.

2.7/5 - (3 votes)

אטרקציות נוספות

תוכן עניינים

רוצים שנחזור אליכם?

המלצות

כתבות אחרונות באתר