גימיקים לבת מצווה

השאירו פרטים ונחזור אליכם...

מחפשים אטרקציות לאירוע שלכם במחיר משתלם במיוחד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו עכשיו: 072-3290-653

גימקים לבת מצווהאם יש לך בת בגיל הבת מצווה בוודאי אתם יודעים שמשימת תכנון בת המצווה היא משימה מורכבת ודורשת תכנון קפדני. אם פעם חגגנו עם הכתבה בשירים וריקודי סלואו צמודים, כיום המצב שונה לחלוטין. בת מצווה היא לא סתם עוד בת מצווה ועל כן יש לתכנן אותה כמה חודשים מראש עם הפעלות לבת מצווה, גימיקים לבת מצווה ממש כמו גימיקים לבר מצווה.

מהם גימיקים לבת מצווה?

על מנת להפיק בת מצווה מקורית וייחודית חשוב לתכנן אותה לפרטי פרטים כמה חודשים מראש. השכרת האולם, שליחת ההזמנות, החלטות בנוגע לתפריט האוכל ולאטרקציות שונות והתקליטן הם חלק מהדברים שיש לכם להכין לאירוע. דבר לא פחות חשוב הוא גימיקים לבת מצווה.  עם גימיקים לבת מצווה תוכלו להקפיץ את כל החברים לכתה שלכם בחוויה מדליקה ומעוררת חושים שלא חוו. גימיקים לבת מצווה יכולים להיות: חולצות עם משפט מצחיק, קיר גרפיטי, איור הומוריסטי, תמונה מדליקה ועוד.

אילו גימיקים קיימים?

גימיקים לבת מצווה יכולים להיות  חולצת מודפסות עם משפט או איור מצחיק והומוריסטי, מיקרופון מתנפח ענק, שרשראות אור לד זוהרות, צמידים זוהרים בחושך, עמדות מציאות מדומה, משחקי שולחן, אמן בלונים, מכונות עשן, קצף ובועות, כובעי סמברו מדליקים ועוד. את הגימיקים יש להתאים לחברי הכתה, כלת בת המצווה תשמח לעזור לכם בהתאם הגימיק מכיוון שהיא מכירה טובה את כל הגימיקים החמים כיום בשוק.

התאמת גימיקים לאירוע בת המצווה

התאמת גימיקים נכונה לאירוע בת המצווה חשובה עד מאוד. ככל שהגימיק יהיה ייחודי ומקורי וימשוך את העין ככה הגימיק יצליח בקרב הילדים וייזכר כמסיבה בלתי נשכחת הודות לגימיק. אז במקום להיות שגרתיים התייעצו עם הילדה או בני גילה על מנת להבין איזה גימיקים כדאי לכם לעשות באירוע על מנת לגרום להפתעה ושיתוף פעולה עם המוזמנים. כובעים, תיקים, מגבות חוף, כריות, סינרים ומוצרי טקסטיל מודפסים עם משפט מחץ או איור הומוריסטי יגרמו לחוגגים להתלהב מאירוע הבת מצווה ולזכור אותו כאירוע כייפי ומהנה שהם חוו עד כה.

5/5 - (1 vote)

אטרקציות נוספות

תוכן עניינים

רוצים שנחזור אליכם?

המלצות

כתבות אחרונות באתר