עמדת מציאות מדומה לאירועים

השאירו פרטים ונחזור אליכם...

מחפשים אטרקציות לאירוע שלכם במחיר משתלם במיוחד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם, או התקשרו עכשיו: 072-3290-653

מציאות מדומה לאירועים

אטרקציות ישנות משעממות אתכם? תכירו את האטרקציה שתכניס את כולם לעולמות חדשים
עמדת מציאות מדומה לאירועים זו עמדה שבאמצעות משקפיים שמתחברות לכם לראש מאפשרות לכם להיכנס לתוך עולמות חדשים ומטורפים לחלוטין! אתם יכולים לנהוג על רכב מטורף, להילחם בקרבות מטורפים, או להיכנס לראש של מישהו אחר. מה שתרצו!

עמדת מציאות מדומה לאירועים – משדרג כל אירוע

כיום אנשים רבים מחפשים "אטרקציה חדשנית" כדי להפוך את האירוע הרגיל והמשעממם שלכם לאירוע מטורף, אז ערכת מציאות מדומה לאירועים ללא ספק ישדרג לכם את האירוע, אנחנו מגיעים עם הערכה לכל סוגי האירועים בכל רחבי הארץ, אנחנו יכולים לספק במקביל עד 15 ערכות מציאות מדומה, זאת אומרת שבמידה ואתם מעונינים בזה זה אמור להתאים כמעט לכל אירוע.

לאיזה אירוע זה מתאים?

  • ערכת מציאות מדומה לבר מצווה.
  • ערכת מציאות מדומה לבת מצווה.
  • ערכת מציאות מדומה לימי הולדת.
  • ערכת מציאות מדומה לברית/בריתה.
  • אפשר להזמין את זה גם לאירועי חברה – מבצעים מטורפים.

VR לאירועים תחת חברה מנוסה

כאשר אתם מחפשים חברה שתפיק לכם את האירוע אתם צריכים חברה עם ניסיון, חברת סמפל אטרקציות מספקת למעלה מ-100 סוגי אטרקציות לאירועים כבר למעלה מ-10 שנים שאנחנו עושים את זה בהצלחה רבה, אי אפשר להתווכח עם הצלחה ולא עם לקוחות מרוצים שיכולים להעיד שהשירות שלנו והאטרקציות שלנו עשו להם את האירוע, לחצו לעוד פרטים.

אתה עדיין מתלבטים לגבי VR לאירוע שלכם? מציאות מדומה לאירועים זה מה שאתם זקוקים לו, ואנחנו נדע להתאים זאת עבורכם, דברו איתנו כאן או התקשרו לטלפון: 072-3290-653

 

3.5/5 - (2 votes)

אטרקציות נוספות

תוכן עניינים

רוצים שנחזור אליכם?

המלצות

כתבות אחרונות באתר